YÜKSEL BİR PROJESİNİ DAHA AÇIKLADI

YÜKSEL BİR PROJESİNİ DAHA AÇIKLADI
Cumhur İttifakı AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel çok konuşulcak bir projesini daha açıkladı.Cumhur İttifakı AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel kadınları yakından ilgilendiren...

Cumhur İttifakı AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel çok konuşulcak bir projesini daha açıkladı.

Cumhur İttifakı AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel kadınları yakından ilgilendiren "Kadın Yaşam Merkezleri" projesini açıkladı.

3 AYRI BÖLGEDE YAPILACAK

"Kadın Yaşam Merkezi" projesinin Süleymanpaşa ilçesinin 3 ayrı bölgesinde yapılacağını belirten Cüneyt Yüksel "Şehrimizin 3 ayrı bölgesine kuracağımız Kadın Yaşam Merkezleri içersinde, çocuk kreşi ve oyun parkları olacak." ifadelerine yer verdi.

YÜKSEL: "ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN HANIMLAR KENDİLERİNE VAKİT AYIRABİLECEK"

Kadın Yaşam Merkezlerinin içerisinde çocuk kreşi ve oyun parkları olacağını ve çocukların burada eğlenirken hanımların da kendilerine vakit ayırabileceklerini belirten Cüneyt Yüksel "Bu merkezlerimizde hanımlarımız spor yapacak, kapalı havuzlarda yüzebilecek, dilerlerse cafelerde arkadaşları ile birlikte hoş sohbetler yapabilecek, hobi kurslarına ve mesleki kurslara katılabilecekler." ifadelerini kullandı.

YÜKSEL: "UZMANLAR İLE AİLE İÇİ EĞİTİMLER VERİLCEK"

Kadın Yaşam Merkezlerinin içerisine alanında uzman ekiplerden oluşan Çağdaş Aile Eğitim Merkezlerinin kurulacağını da belirten Yüksel, "Yaşam merkezimizin bünyesinde görev yapacak uzmanlarımız ile Çağdaş Aile Eğitim Merkezimiz de hanımlarımıza aile içi problemlerini çözmeleri için destek sağlayacak." ifadelerine yer verdi.

Kadın Yaşam Merkezleri Projesi

"Belediye İşi Gönül İşi" diyerek çıktığımız bu yolda, hanım kardeşlerimizi unutmadık; bundan sonra da unutmayacağız. "Kadın Yaşam Merkezi" projemiz şimdiden tüm kadınlarımız için hayırlı olsun! #YükselSüleymanpaşa

Cüneyt Yüksel paylaştı: 23 Şubat 2019 Cumartesi