YÜKSEL, ESKİ BAKANLA ÇAT KAPI YAPTI

YÜKSEL, ESKİ BAKANLA ÇAT KAPI YAPTI
AK Parti Süleymanapaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, bir dizi ziyaret için Tekirdağ’a gelen  Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan...

AK Parti Süleymanapaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, bir dizi ziyaret için Tekirdağ’a gelen  Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte 100. Yıl Mahallesi’nde bir eve konuk oldu.

AK Parti Süleymanapaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte 100. Yıl mahallesinde Toprakçı ailesinin evine konuk oldu.

Ziyaretle ilgili konuşan Yüksel, “Bizleri sevgi ve samimiyetle ağırlayan ailemiz ve komşularıyla uzun ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ziyaretimize, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’da bulunan, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Dr. Fatma Betül Sayan Kaya da iştirak etti. Sn. Genel Başkan Yardımcımız Betül hanımın katılımından büyük onur ve memnuniyet duyan mahalle sakinlerimizle birlikte, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdik. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Yaşar Toprakçı ağabeyimiz ve ailesine teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.