YÜKSEL’İN SEÇİM OFİSİNİ BAKAN AÇTI

YÜKSEL’İN SEÇİM OFİSİNİ BAKAN AÇTI
Cumhur İttifakı’nın AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in 100. Yıl Mahallesi’ndeki seçim ofisi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından açıldı.Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,...

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in 100. Yıl Mahallesi’ndeki seçim ofisi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından açıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in seçim ofisi açılışı ve Büyükşehir Adayı Mestan Özcan’ın proje lansman toplantısına katılmak üzere Tekirdağ’a geldi.

Süleymanpaşa İlçesinde Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ve partili yöneticiler tarafından karşılanan Bakan Kurum, 100. Mahallesinde kurulan seçim ofisinin açılış töreninde Tekirdağlılar’a 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’nın yerine millet bahçesi yapılacağı müjdesini verdi.

'KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇOK ÖNEMLİ'

Kentsel dönüşümün öncelikleri olduğunu söyleyen Kurum, "Topraklarımızın yüzde 66'sı, nüfusumuzun da yüzde 70'e yakını deprem bölgesinde yaşıyor. Bugüne kadar 82 bin vatandaşımızı depremde kaybettik. Tekirdağ da deprem bölgesinde bulunuyor. Bir an önce çalışmaların bitirilip, bizim yatay mimari esaslı projelerimizin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bununla ilgili hem Cüneyt başkanımızın hem de Mestan başkanımızın çok güzel projeleri var. Kentsel dönüşüm hem Süleymanpaşa'da hem de Tekirdağ'da çok önemlidir. Biz kentsel dönüşümü vatandaşın rızasıyla yapacağız. Vatandaş istemeden biz yapmayacağız" dedi.

Bakan Kurum, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül ve eski milletvekilleri, Ahmet kambur, Metin Akgün, Ayşe Doğan ile birlikte kurdeleyi keserek seçim ofisini açtı.