ZABITA HEPSİNİ TEK TEK İNCELEDİ

ZABITA HEPSİNİ TEK TEK İNCELEDİ
Belediye ekipleri yılbaşı öncesi denetimleri sıklaştırdıSüleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Gıda ürünleri satışı yapan işletmelerde denetim gerçekleştiren Zabıta Ekipleri,...

Belediye ekipleri yılbaşı öncesi denetimleri sıklaştırdı

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Gıda ürünleri satışı yapan işletmelerde denetim gerçekleştiren Zabıta Ekipleri, denetimlerinde ağırlıklı olarak hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası, fiyat tarifeleri ve temizlik konusunda incelemelerini sürdürüyor.

Zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için gıda ürünleri satışı yapan işletmelere yönelik denetim gerçekleştirdi. Gıda denetiminde son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin kontrolleri sağlanırken, imalathanelerin hijyen durumu ve iş yerlerinin ruhsatlarının olup olmadığı da denetlendi.

Denetimler sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; "Halkımızın sağlığını önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için rutin çalışmalarını sürdüren belediyemiz zabıta personelleri, denetimlerine aralıksız devam ediyor. Hemşehrilerimizin huzuru, güvenliği ve sağlığı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." diye konuştu.