GENEL YAŞAM

GÖREN İNŞAAT 30 GÜNDE PARKI TESLİM EDECEK

GÖREN İNŞAAT 30 GÜNDE PARKI TESLİM EDECEK

Yıkımı tamamlanan Yapı Kredi-Halk Bankası adasında büyükşehir belediyesi tarafından park yapılacak. İhaleyi alan Gören İnşaat, 30 günde parkı teslim edecek.

Trakya’nın en büyük meydan projesi kapsamında yıkımı tamamlanan Yapı Kredi-Halk Bankası adasında yıkım tamamlandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen park projesini Gören İnşaat firması aldı.

Park projesine hızlı bir şekilde başladıklarını ifade eden Gören İnşaat Sahibi Mehmet Gören, “Bu zamana kadar birçok kamu projesini Gören İnşaat olarak hayata geçirdik. Çok sayıda prestij projesi yaptık. Yıkımı tamamlanan Yapı Kredi-Halk Bankası adasında çalışmalarımız başladı. 30 gün içinde bu alanı park haline getireceğiz. Bittiğinde ağaçlandırılmış peyzaj düzenlemesi yapılmış bir alan olarak halkımızın hizmetine sunacağız. Alanda vatandaşlarımızın istirahat edeceği oturma bankaları olacak” dedi.

Yine diğer yandan Telekom binası adasında çalışmalar devam ediyor. Restorasyonu tamamlanan tarihi tuz deposu binası etrafı da yeşillendirilecek. Bu sayede Trakya’nın en büyük meydanı oryaya çıkacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL