Hendek'te Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı!

Hendek'te Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı!
Hendek ilçesinde yaşanan bıçaklı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, üç kişi ise yaralandı. Olay, Başpınar Mahallesi pazar yerine yakın bir noktada iki grup arasında çıkan tartışma sonucu meydana geldi.

Sakarya'nın Hendek ilçesinde meydana gelen olayda, Başpınar Mahallesi pazar yeri yakınlarında gece saatlerinde iki grup arasında başlayan tartışma, kısa sürede büyüyerek bıçaklı kavgaya dönüştü. Olayda, isimleri açıklanan Mehmet Ali D. (18), A.Y. (18), A.C.D. (17) ve E.Ü. (18) isimli gençler bıçakla yaralandı.

Sakarya Hendek İlçesinde Bıçaklı Kavga

Tartışmanın neye dayandığı henüz netlik kazanmamakla birlikte, çevredeki tanıkların ifadelerine göre, gece saatlerinde yüksek sesle başlayan sözlü atışmalar, kısa sürede fiziksel bir çatışmaya dönüştü. Tarafların arasındaki gerilim, kavganın şiddetlenmesine neden oldu ve bıçakların kullanılmasıyla sonuçlandı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları Hendek Devlet Hastanesi'ne sevk etti. Ancak, Mehmet Ali D. sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Diğer yaralıların tedavileri ise devam ediyor; durumlarının ciddiyeti konusunda net bir bilgi verilmedi.