GENEL SON DAKİKA

Hayırsever emlakçıdan hastaneye anlamlı bağış

Hayırsever emlakçıdan hastaneye anlamlı bağış

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde uzun süredir emlak sektöründe hizmet veren KAPÇAK Emlak firması sahibi Sedat Kapçak, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine bağışta bulundu.

Süleymanpaşa ilçesinde uzun bir süredir emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren KAPÇAK Emlak sahibi Sedat Kapçak, NKÜ hastanesinde bulunan MR servisinde yapılacak işler için bağışta bulundu. MR servisinde hastaların daha rahat edebilmesi için gerçekleştirilen tadilatı üstlenen Sedat Kapçak; ‘’Bu şehirde ekmek yiyoruz ve bu şehirde yaşıyoruz. Burada insanların hayatına dokunmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

BAŞHEKİM PLAKET TAKDİM ETTİ

Yapılan bağış üzerine NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nejat Altıntaş, Kapçak emlak sahibi Sedat Kapçak’a plaket takdim etti. Plaket takdim töreninde konuşan Altıntaş; ‘’Biliyorsunuz hastaneler insanların gelip hizmet aldıkları ve çok değerli, Allahın burada ki halifesi olan insanlara hizmet edilen yerler. Hayırseverler ile de hastanelerimiz çok daha iyi yerlere geliyor. Sedat bey hiç kırmadı hemen geldi hastanemizin çok ciddi bir ihtiyacı vardı özellikle MR bölümünde hastaların bekleyeceği yer yoktu, hastalar ayakta beklemek zorunda kalıyordu. Orada ki ihtiyacı gördü sağolsun. Hastanemize insanların gelip kalabileceği, oturabileceği yerler yaptırdı o yüzden kendisine çok teşekkür ediyoruz.’’

 

VESİLE OLANLARA TEŞEKKÜR EDERİM

Plaket töreninde konuşan Kapçak Emlak Sahibi Sedat Kapçak; ‘’Bize bu imkanı veren kıymetli Başhekimimize çok teşekkür ediyoruz. Az önce de söylediğim gibi aslında vesile olana şükretmeyi bilmeyen aslına şükretmeyi bilmez derler. Bizlerde bu şehirde ticaretle uğraşıyoruz. İnsanların hayatına ne kadar dokunursak o kadar iyidir. Bundan sonra ki süreçte de Sedat Kapçak olarak insanların hayatına ne kadar dokunabilirsek o kadar mutlu oluruz. Bu işe vesile olan başhekimimize çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL