EKONOMİ GENEL GÜNDEM

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleriyle, Ramazan ayı dolayısıyla hazırlanan gıda paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Tekirdağ iş dünyasının çatı kuruluşu Tekirdağ TSO, TOBB’un destekleriyle her yıl Ramazan ayında yaptığı gıda yardımını bu yıl da sürdürdü. Tekirdağ TSO organizasyonunda çalışma bölgemiz içerisinde bulunan Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere her sene olduğu gibi bu senede gıda yardımında bulunuldu.

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Ramazan ayı yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma ayıdır. Bereket ve rahmeti beraberinde taşıyan, 11 ay özlemle beklediğimiz Ramazan ayını bu yıl da salgının gölgesinde yaşıyoruz. Bu zor günlerin dayanışma ruhuna uygun olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Tekirdağ TSO’nun katkılarıyla 100 bin TL değerinde 800 paket olarak hazırladığımız gıda kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere Meclis Üyelerimiz aracılığıyla ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz.”

Tekirdağ iş dünyası adına Türkiye’nin ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik eden Başkan Günay, “Bu mübarek ayda en büyük dileğimiz tüm insanlığın en kısa zamanda salgından kurtulması ve yeniden sağlıklı günlere kavuşmasıdır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor, üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Bu vesileyle, Mübarek Ramazan ayının İslam âlemine, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL