GENEL YAŞAM

İLK GÜN HEYACANI

İLK GÜN HEYACANI

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’da yeni dönem eğitim ve öğretim dönemi Kovid-19 tedbirleri alınarak tüm hazırlıkların tamamlandığı okullarda haftada 5 gün sürecek yüz yüze başladı. 600 öğrencisiyle eğitime başlayan Aden Okulları’nın Kurucusu Sadık Baş, en büyük temennilerinin yeniden kapanma olmaması olduğunu kaydetti.

 

 

Yeni eğitim öğretim dönemine öğrenciler heyecanla başladı. İlk defa okulla tanışan öğrencilerin heyecanları yüzlerinden okundu. Yeni döneme 600 öğrenci ve 80 personelle giren Aden Okulları’nda ilk gün sevinci vardı.

600 öğrenci ve 80 personelle yeni eğitim dönemine başlayan Aden Okulları Kurucusu Sadık Baş, “Yeni dönem tüm öğrenciler anne babalar ve eğitimciler için hayırlı uğurlu olsun. Uzun bir süreden sonra öğrencilerimiz geldi, mutluyuz. Eğitim tesislerimiz açıldı, faaliyete geçti. Bundan dolayı tüm ailelerimizle birlikte öğrencilerimizle birlikte çok mutluyuz. Bugün bu heyecanı hepbirlikte yaşadık. Öğrencilerimizin velilerimizin gözündeki heyecanı gördük. Bu süreç umarım devletimizin alacağı tedbirlerle tekrar kapanma olmaz. Öğrencilerimiz eğitimlerine kesintisiz bir şekilde devam ederler. Biz de asla kesinti olmaması gerektiğine inanıyoruz. Geçen birbuçuk sene ciddi bir kayıp, telefi edileceğine inanıyoruz. Buradan aşı olunması konusunda bir mesaj verelim. En büyük temennimiz eğitimin kesintiye uğramaması” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL