GENEL GÜNDEM SİYASET

İMAMOĞLU TEKİRDAĞ’A GELECEK

İMAMOĞLU TEKİRDAĞ’A GELECEK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve CHP’li ilçe belediye başkanları İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

 

 

İstanbul Sultanahmet’teki Tunuslu Hayreddin Paşa Konağı’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra; Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Münür Karaevli, Çorlu Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hasan Toprak ve TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi Altayoğlu da katıldı.

 

 

 

 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

 

 

 

Ziyarette Tekirdağ ve İstanbul Büyükşehir Belediyelerinin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda açıklama yapan Başkan Albayrak, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu 7 ilçe belediye başkanı ile birlikte ziyaret ettiklerini belirterek, “Sayın Ekrem İmamoğlu ile daha önce de bir araya gelme fırsatımız oldu. Kendisi ile hayata geçireceğimiz ortak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Ekrem İmamoğlu’na nezaketi ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Kadir Albayrak ayrıca, günün anısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na vazo hediye etti. İmamoğlu’nun Tekirdağ’a yakın bir zamanda iadei ziyarette bulunacağı kaydedildi.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL