GENEL GÜNDEM

İMZALAR ATILDI İKİ OKUL BİRLEŞTİ

İMZALAR ATILDI İKİ OKUL BİRLEŞTİ

 

Tekirdağ’da 5 yıldır eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Aydın Anadolu Lisesi tüm öğretmenleri personeli ve öğrencileri ile birlikte Türkiye’nin eğitim markası olan Final Okulları çatısı altına eğitim öğretimine devam edecek.

 

Özel Aydın Anadolu Lisesi Kurucusu Osman Horozoğlu iki okulun birleşmesi ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Tekirdağ Süleymanpaşa’mızda 5 yıldır eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Aydın Anadolu Lisesi tüm öğretmenleri personeli ve öğrencileri ile birlikte Türkiye’nin eğitim markası olan Final Okulları çatısı altına eğitim öğretimine devam edecektir. Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Final Okulları kampüsümüzde VİP sınıflarımız, geniş bir bahçemiz, kapalı spor salonumuz ve anaokulundan liseye kadar tüm kademelerimizde sınıflarımız mevcuttur. Beş yıldır yüzlerce mezun veren ve büyük bir bölümünü üniversiteli yapan Aydın Anadolu Lisesi bundan sonra Final Okulları çatısı altında Hiç bir başarı tesadüf değildir ilkesine göre var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Tüm halkımıza saygıyla duyrulur” dedi.

 

Horozoğlu, “Bu güçlerin birleşmesinden kazanan Tekirdağ olacak. Biz yılların birikimini eğitim öğretimin her seviyesinde devam etme şansı bulduğumuz için şanslıyız. Tüm dostlarıma şunu temin ederim ki harika bir anaokulu, çok kaliteli bir ilkokul, mükemmel bir ortaokul ve Aydın Anadolu Lisesi’nde edindiğimiz tüm tecrübeleri aktardığımız yaşam ve sınav başarısında lider bir Anadolu lisemiz olacak” diye konuştu.

 

Daha sonra Horozoğlu ile Tekirdağ Final Okulları Kurucusu Tuncay Tren protokole imza attı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL