GENEL GÜNDEM

İYİ PARTİ TEKİRDAĞ’DA SAHAYA İNDİ, GİDİLMEDİK YER BIRAKMAYACAK

İYİ PARTİ TEKİRDAĞ’DA SAHAYA İNDİ, GİDİLMEDİK YER BIRAKMAYACAK

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, İYİ Parti’nin Tekirdağ’da bütün teşkilatları ile birlikte saha indiğini söyledi. 4 ağustosta başlayıp 1 eylülde sona erecek programa göre İYİ Parti gidilmedik mahalle, STK ve esnaf kalmayacak.

 

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ile birlikte parti il binasında bir basın açıklaması yaptı.

ZİYARET EDİLMEDİK STK BIRAKMAYACAKLAR

Alkaya, “İlhamını genel başkanımızdan alan İYİ Parti Tekirdağ İl başkanlığı olarak Sayın Milletvekilimiz Enez Kaplan’la hazırladığımız çalışma programıyla sahaya indik. 4 ağustosta başlayıp 1 eylülde sona erecek programa göre gidilmedik mahalle, STK ve esnaf kalmayacaktır. Böylece milletvekilimizle birlikte halkın dertlerini dinleyip çözüm arayacağız” dedi.

‘SORUNLARI MECLİSE TAŞIYACAĞIZ’

Alkaya, “Daha önce Tekirdağ da yaptığımız ziyaretlerle birçok ilçenin sorununu Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) taşıdık. Özellikle muhtarlarla oturup konuşacağız, o ilçenin yerel yönetimine nasıl bir katkı verebiliriz ile ilgili, tarımın yoğun olduğu ilçelerde çiftçilerle bir araya gelip onların sorunlarını ilgililere ve meclise taşıyacağız. Türkiye’de gündem çok yoğun ama biz bu süreçte yine seçmene dokunmak istiyoruz” diye konuştu.

‘İYİ PARTİ TEKİRDAĞ’IN POPÜLER PARTİSİDİR’

Alkaya, “Şu anda partimiz anketlerde ve izlenimlerimizde Tekirdağ’ın en popüler partisidir. Bu durum seçim sandığına da yansıdığında Tekirdağ da dengelerin değişeceğini tahmin etmek zor olmayacaktır. İYİ partiyi iktidar ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener i Cumhurbaşkanı yapmak için yaptığımız bu hummalı çalışmaya rağmen bazı yazılı ve sosyal medya organlarında İl başkanlığı seçiminden kalan dedikoduları okumak bizi ve İYİ partiye gönül verenleri ziyadesiyle üzmektedir. Yok efendim kongre için imza toplanıyormuş, yok bazı hazırlıklar yapılıyormuş, yok sayın Milletvekilimiz de destek veriyormuş gibi safsatalarla İyi partinin iktidar yürüyüşü engellenmeye çalışılmaktadır” dedi.

‘AKP’NİN DEĞİRMENİNE SU TAŞIDIKLARINI İYİ BİLMELİDİRLER’

Alkaya, “Herkes şunu iyi bilmelidir ki İYİ Parti’de il başkanlığı seçimi sona erdi ve il kongresi psikolojisi ile yaşayanları tedavi edecek vaktimiz yok millet bizi çağırıyor. Şimdi Milletvekilimiz ile, il ve ilçe başkanlıklarımızla yoğun bir şekilde iktidar yürüyüşünü başlatmış bulunmaktayız. Bu çalışmanın dışında kalıp böyle dedikoduların üretilmesine yardım edenler AKP’nin değirmenine su taşıdıklarını iyi bilmelidirler. Bu yaptıkları gaflet değilse ihanettir. Önümüzdeki zamanda bu çeşit dedikoduları üretip iktidar yolumuzu kesmeye çalışanlarla ilgili disiplin kurullarımız da üzerine düşeni yapacaktır” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL