GENEL SİYASET

TEKİRDAĞ’DA SAHAYA İNDİLER

TEKİRDAĞ’DA SAHAYA İNDİLER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir yandan il ve ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ederken  İYİ Parti Tekirdağ teşkilatları da sahaya indi. Aynı anda 5 ilçede vatandaşı dinleyen İYİ Partililer, sıkılmadık el bırakmadı.

AYNI ANDA 5 İLÇEDE VATANDAŞLA BULUŞUYORLAR

Saha çalışmalarını değerlendiren İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “Genel Merkezimizin yaptığı çalışma Programına göre; Gidilmedik ilçe ve mahalle, çalınmadık kapı, sıkılmadık el, derdi dinlenilmeyen vatandaş bırakılmayacaktır. Böylece İYİ Parti, tüm kesimleri dinleyip çözüm yolunu da bularak seçime hazırlanacaktır. Bu kapsamda Genel Başkanımız Meral Akşener il il gezmekte adeta gidilmedik ilçe bırakmamaya çalışmaktadır. Bizler de Tekirdağ İYİ parti olarak Sayın Milletvekilimiz Enez Kaplan’la hazırladığımız çalışma programıyla sahaya indik. Çalışmalarımıza 4 ağustosta başladık. Çalışmalarımız 1 eylülde sona erecek. Bu çalışma ile ilgili 5 ayrı çalışma gurubu oluşturduk. Bu guruplarla aynı anda 5 ilçede çalışma yapabilmekteyiz. Çalışma guruplarının gidemediği ilçelerimiz de kendi hazırladıkları programlarla çalışmalarını sürdürmektedirler. Halen çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir” dedi.

SORUNLARI NOT EDİP ÇÖZÜM ÜRETİYORLAR

Vatandaşların korona sürecinde yaşadığı sıkıntıları kendilerine aktardığını ifade eden Alkaya, “Çalışmalarda ağırlıklı olarak; mahalle kahvesi, STK ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarımızı dinlemekteyiz. Onların genel ve yerel konularda şikayetlerini dinlemekte ve not etmekteyiz. Çalışmalar tamamlandığında yerel şikayetleri belediyelerimize, genel şikayetleri de milletvekilimiz aracılığıyla meclise taşıyacağız. Bu nedenle vatandaşla görüşmelere özel bir önem veriyoruz. Çünkü Onlarla görüşülmeden yapılan her işin amacına ulaşmayacağına inanıyoruz. Ziyarette vatandaşlarımız başta hayat pahalılığı olmak üzere; korona döneminin ağır sıkıntıları, her gün yapılan zamlar, işsizlik, geçim zorluğu, göçün yaşattığı sıkıntılar ile hükümetin vurdumduymazlığından şikayet etmektedir. Hükümetin ülkeyi yönetmede yetersiz kaldığını hemen hemen tüm görüşmeciler dile getirmektedir. Vatandaşın tüm beklentisi bir an önce seçim sandığının konulması ve sonucunda yaşanacak iktidar değişikliği ile insanımızın ümidinin tekrar artmasıdır. Aksi halde yaşananlardan sonra işlerin yoluna gireceğine iktidar ve ortakları dahi inanmamaktadır. Bu başarısız ve basiretsiz iktidarı sürdürmeye çalışmak yaşadığımız sıkıntıları içinden çıkılamaz hale getirecektir” dedi.

‘İYİ PARTİ İKTİDARININ AYAK SESLERİNİ DUYUYORUZ’

Alkaya, “Enflasyon, hayat pahalılığı, hak ve hukuksuzluklar altında ezilen, yanlış ekonomik politika, yanlış eğitim sistemi, yanlış dış politika, yanlış mülteci politikalarıyla mağdur olanların, bu kötü gidişten kurtulmak için umut ve çare arayanlar adeta İYİ partiye doğru adeta koşmaktadır. Bu ilgi ve sevgi İYİ Parti iktidarının işaret fişeğidir. İYİ Parti iktidarının ayak seslerini duyuyoruz bu nedenle parti olarak bu çalışmalarla iktidara iyi hazırlanıp bir an önce eksiklerimizi tamamlıyoruz. İnanıyoruz ki; İYİ parti iktidarı insanımız için özgürlük, devletimiz için itibar, milletimiz için demokrasi ve hepimiz için güçlü Türkiye yürüyüşüdür diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL