GENEL

Mali müşavirlere pozitif aday

Mali müşavirlere pozitif aday

Pozitif MALİ Müşavirler Grubu” Tekirdağ Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın mayıs ayında yapılacak olağan genel kuruluna hazırlanıyor.

 

Tekirdağ’da 24 yıldır muhasebe mesleğini icra eden Mali Müşavir Abdullah Canki, seçimlerde “POZİTİF MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU” nun başkan adayı olduğunu açıkladı.

 

Adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Abdullah Canki, “Türk ekonomisinin işleyen çarklarından ve vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve kamu kurum ve kuruluşları ile mükellefler arasında bir köprü vazifesi gören Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odalarının tüm Türkiye genelinde seçim takvimi Mayıs ayı itibariyle olup, Mayıs ayı sonunda yapılması planlanan genel kurulda, her birisi mesleğinde belli bir saygınlığı kazanmış, odamızın hizmet kalitesini ve çıtasını yükseltme iddiasında olan meslektaşlarımla birlikte oluşturduğumuz POZİTİF MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU’nun adayı olarak başkan adaylığımı açıklıyorum.” dedi.

“HEDEFİMİZ MESLEĞİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK…”

 

Abdullah Canki, “Yeni dönemde gerek odamızın gerek mesleğimizin sorunlarının çözümü ve mesleğimizin yükseliş trendine katkı sağlamak amacı ile ben ve tüm ekip arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın inancı içerisindeyiz. Makamların geçici olduğunu bilerek mesleğimiz ileriye taşımak ve meslektaşlarımızın sorunlarını çözmek gayreti içinde olacağız . Yeni dönemde hizmet çıtamızı yükseltmek için tüm üyelerimizin kollektif katılımlarını sağlayarak, çözüm üreten bir yönetim anlayışı içinde olacağız. Projelerimizi ve hedeflerimizi seçim sürecinde ve genel kurulda üyelerimizle paylaşacağız. Üyelerimizin en iyi şekilde şehrimizde ve daha sonra ülkemizde temsil edilmesi noktasında da çok hassas olacağımızın altını çiziyorum. Diğer başkan adayı arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL