İLÇELERDE DAĞITILIYOR

İLÇELERDE DAĞITILIYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından her geçen gün artan çevre kirliliğinin önüne geçmek için başlatılan naylon poşetlerin ücretlendirilmesine verdiği destek sürüyor. Bu kapsamda...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından her geçen gün artan çevre kirliliğinin önüne geçmek için başlatılan naylon poşetlerin ücretlendirilmesine verdiği destek sürüyor. Bu kapsamda Çorlu ilçesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın katılımı ile bez torba dağıtımı gerçekleştirildi.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ALBAYRAK’A TEŞEKKÜR

Çorlu ilçesinde Kapalı Pazar Yerinde gerçekleşen bez torba dağıtımında Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra; Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt da yer aldı. Doğa dostu bez torbaların dağıtımı sırasında vatandaş ve esnafla da bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, kendilerine büyükşehir belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak’a çalışmalarında başarılar dileyerek, çevre kirliliğine karşı hayata geçirilen bez torba dağıtımından dolayı Başkan Kadir Albayrak’a teşekkür ettiler.

“TEMİZ BİR ÇEVRE ÖNCELİKLİ VAZİFEMİZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan uzun ömürlü, sağlıklı bez torbaların vatandaşlara dağıtmaya devam ettiklerini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman doğaya saygılı, çevre temizliğine önem veren bir belediye olduk. Doğaya karşı hepimizin sorumluluğu var, çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak öncelikli vazifemizdir,” dedi.