Personelle bir araya geldi

Personelle bir araya geldi
TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.Konuşmasında personelin sahadaki çalışmasıyla ilgili konulara yer veren Genel Müdür İçöz;...

TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ilçe denetimleri kapsamında mesai saatinden önce TESKİ Şarköy personeli ile bir araya geldi.

Konuşmasında personelin sahadaki çalışmasıyla ilgili konulara yer veren Genel Müdür İçöz; iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak hızlı bir şekilde herkesin sorumluluk alanlarındaki işleri yaparak vatandaşı mağdur etmemelerini dile getirdi. İlçedeki yatırımların doğru ve başarılı işler olduğunu kaydederek bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.

Genel Müdür İçöz personelin istek ve önerilerini de dinleyerek, ilçedeki özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti.  Daha sonrasında Arıtma tesisleri dairesi başkanı İmdat Demir ve Şarköy ilçe şube müdürü Özlem Ertekin’le birlikte Şarköy içme suyu arıtma tesisi ve derin deniz deşarj tesisini yerinde inceleyerek son durumları hakkında bilgi aldı.