ÜNLÜ TÜRK YOUTUBER ADEN KOLEJİ'NDE

ÜNLÜ TÜRK YOUTUBER ADEN KOLEJİ'NDE
Youtube Space Londra’da Ülkemizi gururla temsil eden ve Bir dönem Türkiye’nin en iyi foto muhabiri olma ödülünü hak eden Yunus Dalgıç, Tekirdağ Aden Koleji'ne gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.Yaklaşık iki saat süren...

Youtube Space Londra’da Ülkemizi gururla temsil eden ve Bir dönem Türkiye’nin en iyi foto muhabiri olma ödülünü hak eden Yunus Dalgıç, Tekirdağ Aden Koleji'ne gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Yaklaşık iki saat süren konferans boyunca keyifli anılarını öğrencilerle paylaştı. YouTube ve Londra ile ilgili akıllarda yer eden ve merak edilen soruları cevaplamaktan çekinmeyen Yunus Dalgıç, gelecek ile ilgili tavsiyeler de vererek gençlere motivasyon ve farkındalık kattı.

Yunus Dalgıç söyleşi sırasında, Türkiye'nin sevilen youtuberlarından Uras Benlioğlu'nu canlı ve görüntülü bağlantı ile ve yine ünlü Youtuber Reynmen'i de gönderdiği özel video kaydı ile Aden Koleji öğrencileriyle buluşturdu. Ünlü Türk Youtuber, söyleşiyi öğrencilerle teker teker fotoğraf çekilerek ve imza vererek sonlandırdı.

Konferans sonrası Aden Koleji Koordinatörü Emrah Yalçıntaş konuşmasında, “Kaliteli, saygılı ve ahlaklı youtuber olmak bu dönemde çok zor. Öğrencilerimize bir abi gibi yaklaşan ve değişen dünyanın bu yeni trend mesleklerinde çok iyi bir örnek teşkil eden Kardeşimiz Yunus Dalgıç’a Böylesine güzel, keyifli ve eğlenceli bir ziyarette bulunduğu için teşekkür ediyorum” dedi ve ardından hatıra ve teşekkür plaketini takdim etti.