“VATANDAŞLARIMIZIN HER ANINDA YANINDAYIZ”

“VATANDAŞLARIMIZIN HER ANINDA YANINDAYIZ”
Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi Merve-Onur Beşir çiftinin yeni...

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi Merve-Onur Beşir çiftinin yeni doğan bebekleri Elif Oya’yı ve Adem&Nihal Şengör çiftinin yeni doğan ikiz bebekleri Masal ve Saygın’ı ziyaret ederek hoş geldin bebek paketlerini hediye ederek Başkan İbrahim Uyan’ın tebrik ve sağlıklı bir ömür dilekleri ilettiler.

2013 YILINDA BAŞLATILMIŞTI

2013 yılında başlayan proje ile yeni bebeği olan ailelere bebeğin ve annenin ihtiyaçlarına yönelik hediyelerin yer aldığı paket takdim ediliyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçe halkının her an yanında olduklarını bebek seti hediyesi ile de bunu hissettirmek istediklerini ifade ederek, “Vatandaşlarımızın en mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. 2013 yılından bu yana hediyelerimizi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. ”diye konuştu.