YÜKSEL: "TRAKYA’NIN ROL MODEL BELEDİYESİ OLACAĞIZ”

YÜKSEL: "TRAKYA’NIN ROL MODEL BELEDİYESİ OLACAĞIZ”
Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, AK Parti ve MHP’li Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla buluştu. Seçim ofisinde gerçekleşen ilk toplantıda projelerini tanıtan Yüksel, şehrin...

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, AK Parti ve MHP’li Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla buluştu. Seçim ofisinde gerçekleşen ilk toplantıda projelerini tanıtan Yüksel, şehrin gelecek vizyonuna ilişkin hazırladıkları projelerin, halkın beklenti ve talepleriyle birebir örtüştüğünü ifade ederek, “Trakya’nın rol model belediyesi olacağız.” dedi.

Yüksel, AK Parti ve MHP Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları, ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşad Sungur’un da katıldığı toplantı Hürriyet mahallesindeki seçim ofisinde gerçekleşti.

AK Parti ve MHP İlçe Başkanları’nın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda Meclis Üyesi Adayları kendilerini tanıttı.

Daha sonra söz alan Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, projelerini tanıttı.

Saha çalışmalarında halkın dile getirdiği talep ve beklentilere de değinen Yüksel, “Ziyaret ve temaslarımızda halkımızın talep ettiği, şehrimizde eksiklik olarak gördüğü tüm konularda proje üretmiş durumdayız. Süleymanpaşa’mızda atılım hamlesi yapacağımız vizyon projelerimiz, halkımızın talepleriyle birebir örtüşüyor. Bu bize şunu gösteriyor. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri kazanarak göreve başlamamız halinde, bir sonraki seçim dönemine kadar yapacağımız çalışmalarla Trakya’nın rol model belediyesi olacağız.” diye konuştu.

MAHALLE BAŞKANLARI DA KATILDI

Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları’yla gerçekleştirilen toplantının 2. etabına mahalle başkanları da katıldı.  Seçim ve saha çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından son buldu.