NÖBETTEKİ POLİSLERE ZİYARET

NÖBETTEKİ POLİSLERE ZİYARET
Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen ve Gazi Süleyman Paşa Camii İmam Hatibi Alim Yılmaz, “Türk Polis Teşkilatının 174. yıldönümü” nedeniyle Gençlik Koordinatörlüğü olarak gece saatlerinde Şarköy...

Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen ve Gazi Süleyman Paşa Camii İmam Hatibi Alim Yılmaz, “Türk Polis Teşkilatının 174. yıldönümü” nedeniyle Gençlik Koordinatörlüğü olarak gece saatlerinde Şarköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek nöbetteki personelin Türk Polis Teşkilatının 174. yıldönümünü kutladılar.

Nöbetteki polislerle bir süre sohbet eden ve baklava ikramında bulunan Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen ve Gazi Süleyman Paşa Camii İmam Hatibi Alim Yılmaz; Gecesini gündüzüne katarak halkımızın güvenliği ve huzuru için mesai harcayan emniyet mensuplarına teşekkürlerini ileterek Tüm güvenlik güçlerimize çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Yapılan ziyaretten son derece memnun kaldıklarını belirten polis memurları ise duyarlılıklarından dolayı Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'ne teşekkür dileklerini ilettiler.