GENEL

Meriçli Irmak resim yarışmasında birinci oldu

Meriçli Irmak resim yarışmasında birinci oldu

 

Tekirdağ Meriç Koleji 2. Sınıf öğrencisi Irmak Tekin Süleymanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Benim Gözümden Resim Yarışması’nda çizdiği resimle birinci seçildi.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirilecek yarışmalarda her sınıf için ayrı kategoriler belirlendi. Buna göre, ilkokul birinci sınıf öğrencileri “Benim Gözümden Bayrak”, ikinci sınıflar “Benim Gözümden Cami ve Ezan”, üçüncü sınıflar “Benim Gözümden Vatan Türkiye” ve dördüncü sınıflar da “Benim Gözümden Asker” temalı resimleri ile yarışmaya katıldılar.

Ortaokullarda ise kategoriler; beşinci sınıflar için “Benim Objektifimden Vatan Türkiye”, altıncı sınıflar için “Benim Objektifimden Cami ve Ezan”, yedinci sınıflar için “Benim Objektifimden Bayrak” ve sekizinci sınıflar için ise “Benim Objektifimden Asker” olarak duyuruldu.

Tekirdağ Meriç Koleji 2. Sınıf öğrencisi Irmak Tekin Süleymanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Benim Gözümden Resim Yarışması’nda çizdiği resimle birinci seçildi. Tekin’e bisiklet ödülünü Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel verdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL