GENEL

Muhtarlar, Taşar İnşaat’ın iftarında buluştu

Muhtarlar, Taşar İnşaat’ın iftarında buluştu

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın inşaattaki lokomotif firması Tekirdağ Taşar İnşaat’ın sahibi İş İnsanı Cemal Arıkan, Süleymanpaşa’daki mahalle muhtarları ile iftarda buluştu.

Tekirdağ’da 1994’den beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şuanda inşaat başta olmak üzere otomotiv, gayrimenkul, mimarlık ve mühendislik, bina mantolama, boyama, asansör sektörlerini de bünyesinde barındıran Hayırsever İş İnsanı Cemal Arıkan tarafından mahalle muhtarlarına Yüzüncüyıl Mahallesi Sofra Restoran’da iftar programı düzenlendi.

Arıkan, “İftarımıza katılan siz değerli muhtarlarımıza teşekkür ederim. Bu zamana kadar her akşam dostlarımızla iftar sofrasında bir araya gelmeye çalıştık. Muhtarlarımızı da ihmal etmeyelim dedik. Demokrasimizin temel taşı muhtarlarımızla bir araya geldik. Şehrimizin geleceği noktasında istişarede bulunduk. Tekirdağ’da 1994’de yılında başladığımız inşaat serüveni yolculuğuna yeni projelerimizle devam ediyoruz. 2022 projelerimiz devam ediyor. 2023 projelerimiz ise yakında temellerini atacağız. İnşaat sektörünün içinde bulunduğu darboğazdan büyüyerek çıkmayı hedefliyoruz. Tekirdağ’dan kazandığımızı yine Tekirdağ’a yatırıyoruz. Şirket prensibi olarak hiçbir malımızı Tekirdağ dışından tedarik etmiyoruz. Esnafımızın yaşaması ayakta kalması en büyük amacımız. Üç kuruş pahalı olsun ama Tekirdağ insanı kazansın diyoruz. Ekmeğimizi kazandığımız şehrimizle ekmeğimizi paylaşıyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL