GENEL SON DAKİKA

Pazarcılar odası seçimlerinde gerginlik çıktı

Pazarcılar odası seçimlerinde gerginlik çıktı

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ Seyyar Pazarcılar Odası Seçimleri başladı. Mevcut Başkan Sami Kayın, kendisi ile ilgili diğer aday Levent Güven’in bir gazeteye verdiği demeci hatırlatması üzerine salonda gerginlik çıktı. Güven, gerginliğin ardından Kayın’ın yanına giderek “Ağabey o demeç bana ait değildi ben senin ekmeğini yedim” diyerek Kayın’a sarıldı.

 

Tekirdağ Seyyar Pazarcılar Odası seçimleri Des Otel’de başladı. Genel kurula Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Seyyar Pazarcılar Genel Başkanı Ali Karaca ve üyeler katıldı. Mevcut Başkan Sami Kayın ve Levent Güven’in karıştığı seçimler gergin başladı.

 

Kayın konuşmasında adaylık sürecinde kendisi ve ailesini hedef alan bir haberle ilgili olarak Güven Esnaf Kefelet Kredi Kooperatifi Ali Rıza Eti’ye sert tepki gösterdi. Bunun üzerine Eti, söz almak istedi. Eti’nin söz alma istemesi üzerine salon biranda gerildi. Seçimlerde iki tarafında gerginleşmesi üzerine yaka kartı olmayanların salondan çıkarılmasına karar verildi.

Seyyar Pazarcılar Genel Başkanı Ali Karaca, iki adayı da bir araya getirdi. Güven, gerginliğin ardından Kayın’ın yanına giderek “Ağabey o demeç bana ait değildi ben senin ekmeğini yedim” diyerek Kayın’a sarıldı. Oylama işlemine geçildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL