EKONOMİ GENEL

Ramada nöroloji kongresine ev sahipliği yapıyor

Ramada nöroloji kongresine ev sahipliği yapıyor

Ramada by Wyndham Tekirdağ tarafından ev sahipliği yapılan 1. Uluslararası Balkan Nöroloji ve Nörobilim Kongresi Etkinlik 1-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Tekirdağ’da gerçekleşiyor.

Pandemi nedeniyle yaşanan zor zamana rağmen Nöroloji ve Nörobilim hem patofizyolojide hem de terapide büyümeye devam ediyor. Dolu bir bilimsel programla harika bir etkinlik planı ile, konferansın teması “Nöroimmunoloji. Uluslararası kongre kapsamında toplam 1600 m2 alanda 4 ayrı salon kullanılarak 300’ü aşkın katılımcı ile, birçok ilaç firması ve bunun yanında uluslararası uzaktan bağlantı katılımları gerçekleşiyor.
3 gün sürecek olan kongrede Tıp dünyasının önde gelen isimleri sunum gerçekleştirecek.
Ramada otelden yapılan açıklamada, “Tekirdağ Ramada by Wyndham olarak bölgede ilkleri gerçekleştirmeyi, üstün hizmet kalitesini ve uluslarası etkinlikler ile birçok üst düzey misafire ev sahipliği yapmayı, günümüz teknolojisini ve uluslararası marka standartlarımızı takip ederek en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız” dedi.

Uzun süredir kamu kurumları ve belediyelerin etkinlik yapmadığı Ramada Otel kendi girişimleri ile yaptığı organizasyonlarla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL