GENEL GÜNDEM

REZİDANS PROJESİNİN LASMANI GENİŞ KATILIMLA YAPILDI

REZİDANS PROJESİNİN LASMANI GENİŞ KATILIMLA YAPILDI

 

Ümetaş – Ümetoğulları İnşaat tarafından Atatürk Mahallesi TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi karşısında yeni belediye binası yakınlarında içinde 48 konut 2 işyeri olan Safir Rezidans Projesi’nin lansmanı yapıldı.

 

Proje tanıtım programına katılanları Ümetaş- Ümetoğulları firmasının sahibi İnşaat Mühendisi 24 yıl subaylık 34 yıl da inşaat mühendisliği tecrübesi olan Sebahattin Ümet ve oğlu Melikşah Ümet katılanlarla tek tek ilgilendi. Daha sonra kurban kesimi ve dua edildikten sonra proje konusunda Sebahattin Ümet bilgi verdi.

 

Emekli Albay Ümet, “2012 yılında konut inşaatına başlayan Ümetaş İnşaat şirketi ilk başlarda kendi arazilerine inşaat yapmaya başladık. Bu zamana kadar 7 tane apartmanı tamamladık. Daire sattığımız her müşterimizle dostluğumuz devam etmektedir. Satış sonrası oluşan sorunlarla tek tek ilgileniyoruz. Onlarla sürekli görüşüp dertlerini dinliyoruz. Yapıp sattığımız inşaatın en ufak bir sorunu olduğunda gidip tamir ediyoruz.  Biz inşaatı yapıp kaçmıyoruz” dedi.

 

Güzel bir eser ortaya çıkması için baba oğlul çaba gösterdiklerini ifade eden Ümet, “Baba oğul olarak inşaatlarımızı yapıyoruz. Oğlum Melikşah ile birlikte kaliteli inşaat yapıyoruz. 2 adet firma olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. Ümetaş Limited Aş ile Ümetoğulları İnşaat firması olarak inşaatlarımızı yapıyoruz. Firmalarımız sağlam alanında tecrübeli. Çalıştığımız ustalar piyasada temiz iş yapan ustalar. İnşaatlarımızda acele etmiyoruz. Güzel bir eser çıkması için çaba gösteriyoruz. Satıyoruz bitmiyor. Satış yaptıktan sonra her türlü desteği veriyoruz. Son olarak 100. Yıl Mahallesi’nde kendi arsamıza 5 katlı bir apartman yaptık.” diye konuştu.

 

Projelerinin gelecek dönemde de devam edeceğini kaydeden Ümet yaptığı açıklamada, “Doğu batı yönünde Çanakkale-İstanbul istikametinde çevre yoluna, 57. alay caddesi üzerinden bağlantısı olan Yeni Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 600 metre yakınlığa sahiptir. Ayrıca Yeni Şehir Hastanesi, Diş Hastanesi, Otogar ve şehir merkezine 2 km uzaklıktadır. Projemiz, NKÜ kampüsüne ise 3 km mesafededir. Projemizde açık yüzme havuzu, site içi otopark ve güvenlik olacaktır. Safir Residence projemiz 48 adet daireden ve 2 adet ticari işyerlerinden oluşan ultra lüks projedir. Tüm müşterilerimizi projemizi görmeye ve bilgi vermeye davet ediyorum” dedi.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL