Sedat Kapçak’tan spora anlamlı destek

Sedat Kapçak’tan spora anlamlı destek

10 Şubat 2022 10:17
Sedat Kapçak’tan spora anlamlı destek
0

BEĞENDİM


Tekirdağ’da emlak sektöründe hizmet veren Kapçak Emlak sahibi Sedat Kapçak’tan Yavuzspor Kulübüne anlamlı destek verdi.

 

 

Tekirdağ’da uzun yıllardır emlak sektöründe hizmet veren Kapçak Emlak Sahibi Sedat Kapçak, 2. Amatör kümede mücadele eden Yavuzspor Kulübüne ana sponsor oldu. Tekirdağ’da bir çok sosyal faaliyete destek veren Kapçak emlak sahibi Sedat Kapçak; ‘Burada önemli olan yaptığımız destek değildir, yaşadığımız ve ekmek yediğimiz şehire bir değer katmak ve değer katanlara destek olmaktır bizim amacımız’’ dedi.

ONURSAL BAŞKANLIK ÜNVANI VERİLDİ

Kapçak Emlak’ın Yavuzspor’a destek sağlamasının ardından Yavuzspor Kulübü yönetimi tarafından, Sedat Kapçak’a onursal başkanlık ünvanı verildi. Yavuzspor Onursal Başkanı Sedat Kapçak’a plaket veren Yavuzspor Kulübü Başkanı İbrahim Can; ‘’Sedat başkanım kulübümüze yapmış olduğunuz desteklerden dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah başarılar sizinle beraber gelecektir. Ben buna inanıyorum.’’ Dedi.

İNSANLARIN HAYATINA DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

Kapçak Emlak Sahibi Sedat Kapçak; ‘‘Bende Yavuzspor Kulübünün onursal başkanı olarak bundan sonra her daim sizlerin yanındayız. Bizim şöyle bir hedefimiz vardı, bu şehirde yaklaşık 10 yıldır ticaret yapıyoruz. Yaşıyoruz. İnsanların hayatına dokunmak istedik, insanları ne kadar onlara dokunabilirsek o kadar iyidir dedik. Şimdi gençlere böyle bir yol çizmişsiniz sizde. Bizde ne kadar yanında olursak o kadar iyi. İnşallah Kapçak Emlak olarak bizde insanların hayatına dokunmaya çalışacağız bu şehirde. Onur duydum bende teşekkür ediyorum’’ dedi.

BUZ HOKEYİ SPOR KULÜBÜ KURULDU

Sporun ve sporcunun yanında olduklarının altını çizen Kapçak Emlak Sahibi Sedat Kapçak; ‘’Tekirdağ’da, ticaret yaptığımız bu şehirde gençlerimizin ve sporun yanında olmaya devam edeceğiz. Çok güzel bir projeyi hayata geçiriyoruz. İlimizde biliyorsunuz bir buz pateni sahası açıldı. Bizlerde bu noktada Bir Buz Hokeyi Spor kulübünün temellerini attık. Bununla ilgilide önümüzde ki günlerde bir açıklama yapacağız.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.