GENEL GÜNDEM

SİYASETE GERİ DÖNDÜ

SİYASETE GERİ DÖNDÜ

Tekirdağ’ın tanınmış siyasetçilerinden Aden Okulları Kurucusu Sadık BAŞ, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden siyasete geri dönme mesajı verdi.

Kişisel Sosyal Medya hesabı üzerinden son günlerde ki dedikodular ile ilgili açıklama yapma gereği duyan Sadık Baş, ‘’Son günlerdeki siyasette ki hareketlilik sebebiyle,dostlarımız siyasi düşüncemiz ile ilgili çokça soru sorar oldular, bu sebeple cevap vermek hasıl oldu. Bizi çok seven, her daim yüreğinde hisseden, yanyana olamasak da  aldığımız her kararda yanımızda olan dostlarımıza ithafen;  ayrıca, bizi hiç tanımadan her ne sebeple olursa olsun fitne ve  dedikodu üretmekten başka bir şey yapmayan itibar cellatlığı yapan kişiliksiz,onursuz ve haysiyetsiz şahıslara cevaben’’ ifadelerini kullandı.

BU KONULAR TARTIŞMAYA AÇIK DEĞİLDİR

Asla FETÖ ve PKK Gibi Terör örgütleri ile yanyana olan bir siyasetin içerisinde bulunmayacağını belirten Baş; ‘’BİZ ASLA, 1-PKK sevicileri ile, 2-fetö kırıntıları ile, 3-ATATÜRK düşmanları ile   siyaset yapmayacağız ve siyaset yaptığımız mecrada bunlar varsa orada 1 dakika bile durmayacağız.Pkk, şerefsiz birilerinin malı ve himayesindedir, fetö, şerefsiz birilerinin malı ve himayesindedir. Ancak ATATÜRK hiç kimsenin malı ve de gölgesinde değildir.O’nun varlığı Türk Milletinin dolayısı ile bizim her bir hücremizde himayemizdedir.Dolayısı ile bu konu bizim için tartışmaya açık bile değildir.’’ Şeklinde konuştu.

KAPALI KAPILAR ARDINDA SİYASET YAPMAYACAĞIZ

Artık sessiz kalmayacağının altını çizen Sadık BAŞ; ‘’Bizim kim olduğumuzu, kişiliğimizi, kimliğimizi,geçmişimizi ,hayrımızı şerrimizi ,duruşumuzu , karakterli ve adaletli olan herkes bilir. Şimdiye kadar bize karşı yapılan ve kulağımıza gelen her türlü alçakça dedikodulara sessiz kaldık.artık sessiz kalmayacağımızdan ve gereken her türlü cevabı vereceğimizden emin olun . Siyasete yeniden girdiğim gün Allah şahit olsun ki; 1-Asla makam için adam satmayacağız, 2-Asla makam için dedikodu,entrika yapmayacağız, 3-Allah (c.c) bize her türlü makamı bizim için hayırlı ise nasip etsin, eğer bir makam nasip olursa o makamı her gününü bizi makama getiren milletin derdi ile dertlenerek geçireceğiz, 4-Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan devlet malından rant sağlamayacağız, 5-Her daim dostlarımızla olacağız. 6-Biz ne içki masalarında ve de kapalı kapılar arkasında siyaset yapmayacağız. 7-meşru zeminde siyaset yapacağız.’’ Dedi.

SİYASET YAPMAKTAN SAKIN KORKMAYIN

Açıklamasında siyasete geri döneceğinin sinyallerini veren ADEN Okulları Kurucusu Sadık Baş; ‘’Bu Vatanın sevdalısı her bir fert Ülkesinin Misak-ı Milli sınırları ve ötesinde menfaat ve çıkarları için ,daha iyi bir ülke beklentisi için ,çocuklarının geleceği için demokrasi adalet ve milletin her bir ferdinin zenginliği için istediği her türlü siyasi kararı alır ve diledi arena da siyaset yapar ,buna HAİN diyenin kendisi bu ülkenin  demokrasisi karşısında en büyük haindir. Son olarak da siyaset yapmaktan sakın korkmayın. Adaletli ve doğru siyaset yapan herkes bu Ülkenin hizmetindedir. Bunu ,gerek iktidar koltuğunda atanmış yada seçilmiş gerekse muhalefet de atanmış yada seçilmiş olan herkes gururla sahiplenir.Asıl bu ülkede gözünüz gördüğü bir haksızlık varsa ve susuyorsanız ve konuşmuyorsanız o zaman korkun..Tüm dostlarıma, Saygı ve muhabbetlerimle.’’ Diyerek açıklamasını noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL