Robert Lewandowski Fenerbahçe’ye Gelecek mi? Laporta Açıkladı

Robert Lewandowski Fenerbahçe’ye Gelecek mi? Laporta Açıkladı
Fenerbahçe’de büyük beklenti haline gelen ünlü golcü Robert Lewandoswki için kulüp başkanı Laporta açıklamalarda bulundu.

Jose Mourinho ile dünyada dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe’de yıldız bir golcü ile anlaşma yapılması bekleniyor. Bu kapsamda öne çıkan ilk isim ise Robert Lewandoswki. Taraftarlardan sosyal medyadan yoğun baskı kurduğu ünlü futbolcu için Acun Ilıcalı’nın açıklamaları beklentileri de yükseltti. Acun Ilıcalı'nın 'Tarihin en güçlü Fenerbahçe kadrosunu kuracağız' sözleri taraftarlar arasında Robert Lewandoswki gibi isimlerin konuşulmasını sağladı.

Robert Lewandoswki Fenerbahçe’ye Gelecek mi?

Barcelona’dan ayrılmayı planlayan Robert Lewandoswki için Jose Mourinho gibi teknik direktörün olması en büyük avantaj olarak görülüyor. Polonyalı golcü için tüm imkanları seferber edecek Fenerbahçe’de tek detay Robert Lewandoswki’nin gelip isteyip istemediği. Barcelona’nın transfere yeşil ışık yaktığı öne sürülürken Barcelona Başkanı Joan Laporta bugün transfer için önemli açıklamalar yaptı.

Lewandoswki için ciddi teklifler geldiğini itiraf eden Laporta "Robert Lewandowski, Barcelona'da kalmak için yapılan önemli mali teklifleri reddetti." dedi.