GENEL GÜNDEM

SÜREKLİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

SÜREKLİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Ergene Belediyesi temiz ve sağlıklı bir Ergene için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

 

 

 

 

Daha sağlıklı ve daha temiz bir Ergene için çöp konteynırlarını ve otobüs duraklarını modern araçlarla dezenfekte eden Ergene Belediyesi ekipleri periyodik aralıklarla yaptıkları bu çalışmayı pandemi döneminde korona virüs vaka sayılarının artması nedeniyle sıklaştırdı.

 

 

 

 

 

 

Çöp konteynırlarının yanı sıra konteynırların konulduğu alanları da yıkayarak temizleyen ekipler yapmış olduğu çalışmalar ile Ergene halkına temiz bir ortam sunuyor. Temiz ve sağlıklı bir Ergene için aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam eden ekipler otobüs durakları, kaldırımlar ve sokakları da baştan sona yıkayarak ve dezenfekte ederek çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

 

Konuyla ilgili olarak Ergene Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Daha temiz bir Ergene için temizlik konusuna azami özen gösteriyor ve çok fazla dikkat ediyoruz. Bu doğrultuda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bir yandan konteynırlardaki çöpleri topluyor diğer yandan da çöp konteynırlarını temizliyor. Böylelikle çevrede oluşabilecek olan olumsuz görüntüler ile kötü kokunun da önüne geçiliyor. Daha sağlıklı ve daha nezih şartlarda Ergene halkına hizmet etmeye devam edeceğiz” denildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL