GENEL

Süt Birliği Adayı Katırcı: Artık süt ekşidi taze süt lazım

Süt Birliği Adayı Katırcı: Artık süt ekşidi taze süt lazım

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa Yağcı Mahallesi Muhtarı, İş insanı Mehmet Katırcı, Süleymanpaşa Süt Üreticiler Birliği Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Genç ve dinamik bir ekiple yola çıktıklarını kaydeden Katırcı, “Gerçek üreticilerle, üreticinin sorunlarını bilen yöneticilerle yola çıktık. Mevcut yönetim artık eskidi, metal yorgunluğu yaşıyor. Artık süt ekşidi taze süt lazım” dedi.

Yağcı Mahallesi Muhtarı, Katırı Çiftçiliği sahibi İş insanı Mehmet Katırcı, Süleymanpaşa Süt Üreticiler Birliği Başkanlığı’na aday oldu. 6 Mart Cumartesi günü yapılacak genel kurulda yönetimi ile aday olduğunu belirten Katırcı, “Arkadaşlarımla birlikte ortak bir karar alarak Tekirdağ’da Süt Üreticileri Birliği’nin sorunlarını hızlı çözüme kavuşturmak, çiftçimize destek olmak için yola çıktık. Amacımız süt üreticilerinin sorunlarını bilen, sütün kalbinden gelen insanlarla yine zor şartlarda işlerini sürdürmeye çalışan çiftçimize layık olabilmek” dedi.

Katırcı, “Üretici olmayanlar üreticinin halinden anlamaz. Bizler yıllardır bu işi yapıyoruz. Süt işini kağıt üzerinde yapmıyoruz. Üretimiz de bunun fevkalade farkında. Yine mevcut yönetime hizmetleri için teşekkür ederiz. Artık metal yorgunluğu başladı. Süt ekşidi taze süte gerek var. Taze yöneticilere ihtiyaç var. Ekibim ve ben genç ve dinamiğiz. Çiftçimizin sorunlarını biliyoruz. Çözümün ve çözüm yollarının neler olduğunun farkındayız” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL