GENEL

TAŞAR İNŞAAT’TAN ANADOLU DERNEKLERİNE İFTAR

TAŞAR İNŞAAT’TAN ANADOLU DERNEKLERİNE İFTAR

 

Tekirdağ’ın inşaattaki lokomotif firması Tekirdağ Taşar İnşaat’ın sahibi İş İnsanı Cemal Arıkan, Süleymanpaşa’da faaliyet gösteren Anadolu dernekleri temsilcileri ile iftarda bir araya geldi.

Tekirdağ’da 1994’den beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şuanda inşaat başta olmak üzere otomotiv, gayrimenkul, mimarlık ve mühendislik, bina mantolama, boyama, asansör sektörlerini de bünyesinde barındıran Hayırsever İş İnsanı Cemal Arıkan tarafından mahalle muhtarlarına Yüzüncüyıl Mahallesi Sofra Restoran’da iftar programı düzenlendi. İftara Tüm Anadolu Dernekleri Platform Başkanı Halil İbrahim Tan, dernek başkanları katıldı.

Dernek başkanlarını ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden İş İnsanı Cemal Arıkan, “İftarımıza katılan siz değerli dernek başkanlarıma ve temsilcilerine teşekkür ederim. Bu zamana kadar her akşam dostlarımızla iftar sofrasında bir araya gelmeye çalıştık. Anadolu derneklerimizin siz değerli başkanlarını da da ihmal etmeyelim dedik. Ekmeğini kazanmak için memleketinden göç ederek güzel şehrimiz Tekirdağ’ı memleket edinen siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere bizler de Ordu’dan gelerek Tekirdağ’ımızda 1994’de yılında başladığımız inşaat serüveni yolculuğuna yeni projelerimizle devam ediyoruz. 2022 projelerimiz devam ediyor. 2023 projelerimiz ise yakında temellerini atacağız. İnşaat sektörünün içinde bulunduğu darboğazdan büyüyerek çıkmayı hedefliyoruz. Tekirdağ’dan kazandığımızı yine Tekirdağ’a yatırıyoruz. Şirket prensibi olarak hiçbir malımızı Tekirdağ dışından tedarik etmiyoruz. Esnafımızın yaşaması ayakta kalması en büyük amacımız. Üç kuruş pahalı olsun ama Tekirdağ insanı kazansın diyoruz. Ekmeğimizi kazandığımız şehrimizle ekmeğimizi paylaşıyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL