GENEL

Tekirdağ’da lezzetin sıfır noktası: Göbeklitepe

Tekirdağ’da lezzetin sıfır noktası: Göbeklitepe

 

Tekirdağ’da birçok işletme de çalıştı. Edindiği tecrübeleri Göbekli Tepe Kebap salonunda sergilemeye başladı. Göbekli Tepe Kebap Pide Lahmacun Salonu Sahibi Mehmet Bedlek Basın mensupları ile bir araya geldi.

İşletmesi ile ilgili açıklama yapan Bedlek, daha önce bir çok işlemede şef olarak çalıştığını, edindiği tecrübeli açtığı yeni işletmede sergilediğini söyledi.

Lezzetli yiyeceğin kaliteli malzemelerden ve iyi ustaların elinde çıktığını ifade eden Bedlek, şunları kaydetti;” Tekirdağ’da en iyi ustaları bünyemizde barınıyoruz. Ustalarımız Tekirdağ’da kendini kanıtladı. Bunun yanında kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Organik ürünler seçiyoruz. Gelen zamlara rağmen en kaliteli ürünü uygun fiyata satmaya çalışıyoruz. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Tekirdağ halkına Adana Kebabı, Urfa Kebabı, Tavuk Şiş, Çöp Şiş, Patlıcanlı Kebap, Lahmacun, Vali Sofrası ve Göbekli Tepe Spesiyal gibi ürünleri beğenisine sunuyoruz. Bunların yanında çiğ köfte ve salata gibi ürünleri ücretsiz olarak ikram ediyoruz”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL