GENEL SANAT

DEMET AKALIN, ŞAHİN ADINA ORMAN OLUŞTURACAK

DEMET AKALIN, ŞAHİN ADINA ORMAN OLUŞTURACAK

FERHAT AKGÜN

 

Tekirdağ’da sahne alan Şarkıcı Demet Akalın, konserinden elde ettiği gelirle hiçbir derneğe bağış yapmadan kendi gözleri görerek Manavgat’ta kızı ve yangında hayatını kaybeden Şahin Akdemir adına küçük bir orman yapacağını söyledi.

 

Şarkıcı Demet Akalın Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Şimşek Nişancı’ya ait Lupars Bahçe isimli mekanda sahne aldı. Orman yangınlarının içini yaktığını ifade eden Akalın, konserden elde ettiği gelirle kızı Hira, ya da orman yangınını söndüren itfaiyecilere su taşırken hayatını kaybeden Şahin Akdemir adına Manavgat’ta bir orman oluşturacağını söyledi.

 

Hiçbir derneğe bağış yapmadan ormanı kendi gözleri ile görerek oluşturacağını ifade eden Akalın’ın kendisini izlemeye gelenlere, “İçimiz yansa da kavrulsa da ülke bizim ülkemiz. Siz tempo tutunca benimde kafam dağılıyor. Aynı şekilde ben de sizin kafanızı dağıtmak istiyorum. O yüzden bir parça da olsa buradan kazanacağım parayla ben kendi gözümle görerek hiçbir derneğe bağış yapmadan kendim gideceğim ya kızım adına ya da ölen Şahin’in adına Manavgat’ta küçük bir orman yapacağım. Hepinizin o ormanda parası olacak” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL