GENEL

‘Ülkemiz iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir’

‘Ülkemiz iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir’

FERHAT AKGÜN

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, “Ülkemiz bugün gerçekten zorlu koşullar altında ve iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir. Bundan biran önce kurtaracak olan sizlersiniz halkımızdır, milletimizdir. Bu bilinçle bir kere birbirimize sıkı sıkıya sarılalım” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 98. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile ilçe başkanlığınca çeşitli etkinlikler düzenlendi. Tarihi valilik binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Buradaki törenlere CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Anıta çelenk sunan İl Başkanı Saygın, yaptığı konuşmada “Bizim herşeyden çok birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Bütün siyasi partiler bu ülkenin bekası uğruna gayret göstermeliyiz. Ülkemiz bugün gerçekten zorlu koşullar altında ve iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir. Bundan biran önce kurtaracak olan sizlersiniz halkımızdır, milletimizdir. Bu bilinçle bir kere birbirimize sıkı sıkıya sarılalım. Birbirimize daha fazla destek olalım. Birbirimizi tenkit etmek yerine birbirimize destek olacak, birbirimizin eksikliklerini tamamlayacak hareketlerde bulunalım. Benim sizlerden beklenti ve isteğim budur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL