Vahap Akay’dan asfalt atağı

Vahap Akay’dan asfalt atağı

27 Eylül 2021 18:34
Vahap Akay’dan asfalt atağı
0

BEĞENDİM


Çerkezköy Fatih Mahallesi’nde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde düzenleme çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri, Orkide Caddesi’nde de sıcak asfalt çalışmalarına başladı.
Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde düzenleme çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanıldığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yol genişletme çalışmalarının devam ettiği caddemizde bisiklet yolu da yapacağız. Ekiplerimiz şu anda beton kaldırım yapım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte caddemizde yaklaşık 6 bin metrekarelik beton kaldırım yapılmış olacak” dedi.
Yol genişletme ve kaldırım yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bisiklet yolu yapımına başlanılacağını ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Caddemizde ayrıca 6 bin metrekarelik de sıcak asfalt kaplama çalışması gerçekleştireceğiz. Bununla birlikte yeni yaptığımız kaldırımlarımızı ağaçlandırma çalışmaları ile güzel bir görünüme kavuşturacağız.” dedi. Başkanımız Vahap Akay, yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmalarının kentimizin ihtiyaç duyulan her noktasında devam edeceğini sözlerine ekledi.
Fatih Mahallesi’nde ayrıca sıcak asfalt kaplama çalışmalarının da gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyen Başkanımız Akay, “Orkide Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları tamamlandı. Ekiplerimiz bugün itibari ile bu caddemizde 12 bin metrekarelik sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor” diye konuştu.

 

 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.