MANŞET-TEPE

YAT KİRALAMA ŞİRKETİNİZ BOĞAZ ÇOCUĞU OLSUN

YAT KİRALAMA ŞİRKETİNİZ BOĞAZ ÇOCUĞU OLSUN

Yat Kiralama hizmeti alacağınız güvenilir ve işinde uzman bir şirket arıyorsanız sizlere İstanbul Boğazının en iyisi olan Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketini tavsiye edebiliriz. Şirketle aynı ismi taşıyan lüks yat üzerinde bireysel ve kurumsal anlamda ihtiyacınız olan her türlü organizasyonu kahvaltı, kokteyl ve yemek menüler eşliğinde en kaliteli şekilde planlayabilirsiniz. 2 kişilik baş başa romantik turlar ve en fazla 10 kişilik katılımın olacağı davetler için Boğaz Çocuğu yatı 12 ay süresince yaz ve kış ayları ayrımı olmaksızın kesintisiz olarak hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Şirketin resmi web sitesi olan yatkiralama.com adresinde saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları başta olmak üzere menü detayları, güzergah bilgisi, fotoğraflar, videolar, sıkça sorulan sorular ve ayrıntılı cevaplarını bulabilirsiniz.

TÜM ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Organize edeceğiniz bireysel ve kurumsal anlamda tüm özel organizasyonlar için Boğaz Çocuğu şirketinden saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yat üzerinde en sık organize edilen turların başında 2 kişilik baş başa romantik doğum günü kutlamaları ve kalabalık parti davetleri gelse de sürpriz evlilik teklifleri, yıldönümü yemekleri, yüzme turları, bekarlığa veda partileri, fasıl eğlenceleri, iftar programları, iş yemeği ve toplantı organizasyonları için de sıklıkla yat kiralama talepleri gelmektedir. Organizasyonların tamamı kahvaltı, yemek ve kokteyl menüler de talep edilerek planlanabileceği gibi şirketten sadece yat kiralama hizmeti alıp geri kalan her şeyi kendiniz de organize edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirilip yatın mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse 1 adet garson da alınması gerekecektir ve kendisine ödenmesi gereken ücret 200 TL’dir. Garson, hem organizasyon süresince getirilen malzemeleri servis eder hem de tur sona erdiğinde yatı, mutfağı ve kullanılan ekipmanları temizler. Yiyecek ve içecek malzemelerinin yanında kullan-at çatal, bıçak, kaşık, bardak vb. malzemeler de getirilirse garson alma mecburiyeti ortadan kalkar.

ARNAVUTKÖY VE KULELİ SAHİLLERİ

Boğaz Çocuğu, Arnavutköy sahilinde bağlı olduğundan organizasyon günü kalkış ve varış noktası olarak genelde bu sahil kullanılmaktadır ancak Anadolu yakasından yata giriş yapmak isteyenler herhangi bir ekstra ücret ödemeden Kuleli sahilinden (eski Kuleli Askeri Lisesi’nin tam karşısı) de yata binip tur sona erdiğinde iniş yapabilirler. Bu noktalar dışındaki yerlerden yata giriş yapmak ya da tur bitiminde inmek isteyenlerden fiyat farkı talep edilebilir. Ayrıca iskele ve marina gibi ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını isteyen misafirler bu noktalardaki palamar ücretlerini ödemekle yükümlüdürler çünkü şirket boğazdaki ücretsiz alış-bırakış yerlerini kullanmaktadır.

ERKEN REZERVASYON

Yaz ayları ve özellikle Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gelen yoğun yat kiralama taleplerini dikkate alarak rezervasyon için atmanız gereken adımları hızlıca atmalısınız. Hafta içi günleri daha müsait olunsa da hafta sonu günleri yapılacak organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden bile rezervasyonlar yapıldığını bilmenizde fayda var. Rezervasyon yaptırmak için atılması gereken ilk adım şirkete kaparo ödemesi gönderilmesidir. Kaparo olarak talep edilen miktar da İstanbul Boğazında hizmet veren tüm yat kiralama şirketlerinde olduğu gibi organizasyon için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmazlar, ilgili yat üstüne kısa süreli geçici opsiyon koyarlar ve sizlere belirtilen zaman aralığında kaparoyu göndermezseniz sizin opsiyonunuz kaldırılarak diğer müşteri adaylarından gelen yat kiralama taleplerini değerlendirmeye alırlar. Bu nedenle kaparo ödemesini hızlıca kendilerine ulaştırmanızda fayda var. Hemen şuan yat kiralama sitesini ziyaret ederek fiyatlar başta olmak üzere tüm merak ettiklerinizi öğrendikten sonra iletişim bilgilerini kullanarak şirketle temas kurun ve hızlıca rezervasyon işlemlerini başlatın.!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL