EKONOMİ GENEL GÜNDEM

YENİ PROJEYE START VERDİLER

YENİ PROJEYE START VERDİLER

Tekirdağ Süleymanpaşa’da bu zamana kadar kendi arazilerinde 7 adet apartman tamamlayan Ümetaş ve Ümetoğulları İnşaat firmaları yeni belediye binası yakınlarında içinde 48 konut 2 işyeri olan Safir Rezidans Projesine başladı.
‘BİZ İNŞAATI YAPIP KAÇMIYORUZ’

24 yıl subaylık 34 yıl da inşaat mühendisliği tecrübesi olduğunu kaydeden Emekli Albay Ümet, “2012 yılında konut inşaatına başlayan Ümetaş İnşaat şirketi ilk başlarda kendi arazilerine inşaat yapmaya başladık. Bu zamana kadar 7 tane apartmanı tamamladık. Daire sattığımız her müşterimizle dostluğumuz devam etmektedir. Satış sonrası oluşan sorunlarla tek tek ilgileniyoruz. Onlarla sürekli görüşüp dertlerini dinliyoruz. Yapıp sattığımız inşaatın en ufak bir sorunu olduğunda gidip tamir ediyoruz.  Biz inşaatı yapıp kaçmıyoruz” dedi.

BABA OĞUL DAYANIŞMASI

Güzel bir eser ortaya çıkması için baba oğlul çaba gösterdiklerini ifade eden Ümet, “Baba oğul olarak inşaatlarımızı yapıyoruz. Oğlum Melikşah ile birlikte kaliteli inşaat yapıyoruz. 2 adet firma olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. Ümetaş Limited Aş ile Ümetoğulları İnşaat firması olarak inşaatlarımızı yapıyoruz. Firmalarımız sağlam alanında tecrübeli. Çalıştığımız ustalar piyasada temiz iş yapan ustalar. İnşaatlarımızda acele etmiyoruz. Güzel bir eser çıkması için çaba gösteriyoruz. Satıyoruz bitmiyor. Satış yaptıktan sonra her türlü desteği veriyoruz. Son olarak 100. Yıl Mahallesi’nde kendi arsamıza 5 katlı bir apartman yaptık.” diye konuştu.

 

YENİ PROJELERİNİ HAYATA GEÇİYOR

Yeni projeleri hakkında bilgi veren Ümet, “Atatürk Mahallesi’nde yeni bir projeye olan Safir Rezidans projesinin temellerini attık. Bin 680 metre kare alan üzerine 48 konut 2 işyeri inşaatına başladık. İçinde yüzme havuzu, otoparkın olduğu projemiz yeni belediye binası yakınlarında yakında yükselmeye başlayacak. Cam giydirme olacak olan binamız alttan ısıtmalı olacak. Dairelerimizin tamamı 1+1 olacak. Satışlarımız şimdiden başladı. Çözüm ortaklarımızla Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde Bistro Kafe’de yemekte bir araya gelerek projemizi masaya yatırdık.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL