GENEL SPOR

Yusuf Gümüş farkı

Yusuf Gümüş farkı

Çorluspor 1947 Spor Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş ve yönetim göreve gelir gelmez transferlere hız verdi, düzenlenen basın toplantısında Gümüş hedefin şampiyonluk olduğunu belirtti.
Düzenlenen basın toplantısında Çorluspor1947 Başkanı Yusuf Gümüş ve yönetimi yeni transferleri basına tanıttı. Daha önce teknik direktörlük için Mustafa Ülkü ile anlaşan Çorluspor1947 Spor Kulübü iki futbolcuyla da sözleşme imzaladı. Orta saha oyuncusu Uğur Kapısız ve sol açık oynayan Yemen Taş ile sözleşme imzalayan Çorluspor1947 spor kulübü transfer çalışmalarına devam ettiğini açıkladı. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Çorluspor1947 Başkanı Yusuf Gümüş, “Arkadaşlarımızla birlikte yeni yönetimi devir almış bulunmaktayız, heyecanlı, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan bir yol arkadaşlarımızla yönetimle göreve gelmiş bulunmaktayız. İlk aşama olarak Mustafa Ülkü hocamızla anlaşma yaptık, Mustafa Ülkü hocamız daha önce Çorluspor’da forma giymiş bir oyuncumuzdur. Transferlerimiz devam ediyor, transfer komitemize teşekkür ediyoruz. Bu işi bilen arkadaşlarımız yoğun bir çalışma yaptı. Uğur Kapısız orta saha daha önce Gençler Birliği ve Elazığ, Edirne ve Tekirdağ Sporda oynamış bir futbolcumuz. Yemen Taş sol açık oynayan bir futbolcumuz, onunla bir sözleşme imzaladık. Daha önce Çengelköy ve Çorluspor’da oynamış bir kardeşimiz. Şu an da 30’a yakın futbolcu arkadaşımızla transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Bizim anlaşma yaptığımız arkadaşlarımız Bal Ligi’ndeki arkadaşlarımız. Hedefimiz bizim üst üste iki yıl şampiyonluk ve daha sonra 3. Lig, hedefimizi büyük gösteriyoruz. Arkadaşlarımız hiçbir fedakârlıktan kaçmıyorlar. Kamuoyunun beklentilerini biliyoruz. Hocamız ve futbolcularımız Çorluspor camiasına hayırlı olsun.” dedi.

‘ÇORLUSPOR’U HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’

Çorluspor 1947 Spor Kulübü’nün teknik direktörü Mustafa Ülkü yaptığı açıklamada Çorluspor’u hak ettiği yere taşıyacaklarını belirtti. Konuşmasını sürdüren Ülkü, “Çorluspor1947 beni seçtiği Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum, şampiyonluk için geldim. 5 Aralık’ta Tekirdağ amatör ligi başlayacak. İnşallah transferleri bitirip maçlarımızı oynamaya başlayacağız. Çorluspor’u tanıyorum, bölgeyi tanıyorum. İnşallah en kısa zamanda Çorluspor ’un bulunması gereken yere getirmek için hep beraber elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Kaynak: Devrim Gazetesi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL