ZUHAL OLCAY’DAN AKM AHDI

ZUHAL OLCAY’DAN AKM AHDI

30 Ekim 2021 13:36
ZUHAL OLCAY’DAN AKM AHDI
0

BEĞENDİM


FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’da Cumhuriyet balosunda sahne alan Sanatçı Zuhal Olcay, “Ahdım olsun, bu gece açılışı yapılan ve daha önce defalarca sahnesinde oynadığım bir oyun daha oynamadan gitmeyeceğim. Her ne kadar davet edilmemişsek de açılışa orası bizim zaten. Orayı çok seviyorum.  Orada oynamadan ölmeyeceğim” dedi.

 

Tekirdağ’da Ramada Otel’de düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda sahne alan Sanatçı Zuhal Olcay, kendisini izlemeye gelenlere konser verdi. 10. Yıl Marşı’nı seslendiren Olcay, “Benim O’na (Atatürk) ayrıca müteşekkir olduğum ayrıca bir şey var. Ben O’nun Ankara’da kurduğu devlet konservatuarında parasız okuyarak mezun oldum. O’na bambaşka çok daha fazla şükranla bağlıyım. Ve ahdım olsun, bu gece açılışı yapılan ve daha önce defalarca sahnesinde oynadığım bir oyun daha oynamadan gitmeyeceğim. Her ne kadar davet edilmemişsek de açılışa orası bizim zaten. Orayı çok seviyorum.  Orada oynamadan ölmeyeceğim” dedi.

Konserden elde edilen gelir Atatürkçü Düşünce Derneği, Türkiye Yardımseverler Derneği, Muhtaç Çocukları Koruma ve Topluma Kazandırma Derneği’ne bağışlanacak.

 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.