GENEL SANAT

ZUHAL OLCAY’DAN AKM AHDI

ZUHAL OLCAY’DAN AKM AHDI

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’da Cumhuriyet balosunda sahne alan Sanatçı Zuhal Olcay, “Ahdım olsun, bu gece açılışı yapılan ve daha önce defalarca sahnesinde oynadığım bir oyun daha oynamadan gitmeyeceğim. Her ne kadar davet edilmemişsek de açılışa orası bizim zaten. Orayı çok seviyorum.  Orada oynamadan ölmeyeceğim” dedi.

 

Tekirdağ’da Ramada Otel’de düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda sahne alan Sanatçı Zuhal Olcay, kendisini izlemeye gelenlere konser verdi. 10. Yıl Marşı’nı seslendiren Olcay, “Benim O’na (Atatürk) ayrıca müteşekkir olduğum ayrıca bir şey var. Ben O’nun Ankara’da kurduğu devlet konservatuarında parasız okuyarak mezun oldum. O’na bambaşka çok daha fazla şükranla bağlıyım. Ve ahdım olsun, bu gece açılışı yapılan ve daha önce defalarca sahnesinde oynadığım bir oyun daha oynamadan gitmeyeceğim. Her ne kadar davet edilmemişsek de açılışa orası bizim zaten. Orayı çok seviyorum.  Orada oynamadan ölmeyeceğim” dedi.

Konserden elde edilen gelir Atatürkçü Düşünce Derneği, Türkiye Yardımseverler Derneği, Muhtaç Çocukları Koruma ve Topluma Kazandırma Derneği’ne bağışlanacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL