12 YILLIK OFİSİNİ ÖĞLE BİR YERE TAŞIDI Kİ

12 YILLIK OFİSİNİ ÖĞLE BİR YERE TAŞIDI Kİ
Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olma özelliğine sahip Barbaros’taki Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, 12 yıllık konteynırdan çalışma ofisini yeni yapılan hizmet binasının tepesine taşıdı.MODERN...

Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olma özelliğine sahip Barbaros’taki Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, 12 yıllık konteynırdan çalışma ofisini yeni yapılan hizmet binasının tepesine taşıdı.

MODERN HİZMET BİNASI HİZMETE GİRDİ

Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olma özelliğine sahip Barbaros’taki Asyaport Limanı’nı modern binasına kavuştu. Asyaport 5 katlı cam kaplama kendi hizmet binasını inşa etti. Çevre düzenlemesi devam eden hizmet binası Tekirdağ’ın en büyük özel teşebbüs binası olma özelliğini taşıyor.

İSTANBUL’DAKİ OPERASYONLAR TEKİRDAĞ’A KAYDIRILIYOR

Hizmet binasının kademeli olarak himete girdiğini ifade eden Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, ‘’Modern binamız kısa süre içerisinde tamamlanarak hzimet vermeye başladı. Medlog ve MSC firmalarının bazı operasyonel bölümleri İstanbul’dan buraya kaydırıyoruz. Burada dökümantasyon, pazarlama ve muhasebe alanlarında 200 kişilik bir kadro burada yaratılacak. Bu kadronun bir kısmı İstanbul’dan yine büyük bir kısmı da Tekirdağ’dan olacak’’ dedi.

KONTEYNERDEN DÜNYAYI YÖNETİYOR

Denizcilik ve deniz taşımacılığı konusunda Türkiye’nin sayılı isimlerinden biri olan Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, mesaisinin büyük bir bölümünü konteynerden oluşturulan bürosunda geçiriyor. Misafirlerini de burada ağırlayan Soyuer’i ilk defa burada görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

BİNANIN TEPESİNE KOYDU

12 yıldır konteynerin içinde çalışan Soyuer, 12 yıllık ofisini modern binanın üzerine yerleştirdi. Konteynır bina tepesine vinç vasıtasıyla yerleştirilerek sabitlendi. Soyuer, yeni binada kendine modern bir ofis yaptırsa da zaman zaman kendisiyle özdeşleşen ofisinde mesai yapacak.