TEBDİLİ KIYAFETLE TEMAYÜL YOKLAMASI

TEBDİLİ KIYAFETLE TEMAYÜL YOKLAMASI
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekirdağ’a gelerek tebdili kıyafetle adaylık yoklaması yaptı. Normal vatandaş gibi halkın arasına sokulan Köktaş, ‘Süleymanpaşa’da kimi görmek istersiniz’ şeklinde vatandaşlara...

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekirdağ’a gelerek tebdili kıyafetle adaylık yoklaması yaptı. Normal vatandaş gibi halkın arasına sokulan Köktaş, ‘Süleymanpaşa’da kimi görmek istersiniz’ şeklinde vatandaşlara onlarca soru sordu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bir hafta boyunca Tekirdağ’da gizli bir şekilde temayül yaptı. Süleymanpaşa ilçesinde çok sayıda isme giden ‘Süleymanpaşa’da adayımız kim olsun, Nasıl bir aday isersin. Bana isim verir misin” şeklinde onlarca soru sordu.

Normal bir vatandaş gibi kahvede oturan Köktaş, bütün mahallelere giderek birebir temayül yaptı. Yanındaki bir kişi ile birlikte gizli bir şekilde şehri gezen milletvekilini Tekirdağ’da oturan aslen Samsunlu bir vatandaş tanıdı. Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un talimatıyla temayül yaptığını söyleyen Köktaş, bu konuşmaları kimseye anlatmamasını istedi. 6 saat boyunca şehirde kalan Köktaş çalışmalarının bitmesinin ardından şehirden ayrıldı.