ALBAYRAK’IN İSMİ AÇIKLANDI İLK O TEBRİK ETTİ

ALBAYRAK’IN İSMİ AÇIKLANDI İLK O TEBRİK ETTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için 212 adayı açıkladı. İsmi açıklananlar arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve 4 ilçe mevcut belediye...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için 212 adayı açıkladı. İsmi açıklananlar arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve 4 ilçe mevcut belediye başkanları da var.

Bugün yapılan Parti Meclisi sonrası 212 Belediye Başkan Adayını açıkladı. Tekirdağ’da geçtiğimiz gün 4 İlçe belediye başkan adayının açıklanmasının ardından bugün parti meclisi sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Açıklandı. Genel Merkez Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile yola devam kararı aldı.

BAŞA, TEBRİK ETTİ

Yerel seçimler için görevinden istifa ederek Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan eski, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, sosyal medya hesabından Kadir Albayrak’ı tebrik etti. Başa, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Kadir ALBAYRAK olmuştur. Partimize ve Tekirdağımıza hayırlı olsun. Aday adaylığı sürecinde destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Kazanan partimiz olsun kazanan Tekirdağ olsun.’’ dedi.