BAKIN O SEPETİN İÇİNDE NE VAR

BAKIN O SEPETİN İÇİNDE NE VAR
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ankara’ya giderek burada bir dizi görüşmelerde bulundu. Albayrak beraberinde ise içinde bal, yağ, zeytin, manda yoğurdu gibi ürünlerin yer aldığı onlarca hediye sepetini...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ankara’ya giderek burada bir dizi görüşmelerde bulundu. Albayrak beraberinde ise içinde bal, yağ, zeytin, manda yoğurdu gibi ürünlerin yer aldığı onlarca hediye sepetini de götürdü. Sepetteki hediyelerin başta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu olmak üzere parti meclisi üyelerine dağıttı.

ANKARA’DA NABIZ YOKLADI

Yeniden aday adayı olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ankara’da adaylığı için kulis yoklamaya devam ediyor. Önceki ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Albayrak, bu seferki ziyaretinde ise Tekirdağ milletvekillerine bir ziyaret gerçekleştirerek partisinin grup toplantısına katıldı.

HEDİYE SEPETİ HAZIRLANDI

Albayrak’ın bu ziyaretini farklı kılan ise bu sefer beraberinde götürdüğü hediyeler oldu. Albayrak, CHP Parti meclisinde bulunan yaklaşık 60 isim için özel bir hediye sepeti hazırlattı. Sepetin içinde Tekirdağ’da üretilen organik yöresel ürünler yer aldı. Sepette organik bal, Şarköy zeytini ve zeytin yağı, Saray, manda yoğurdu gibi yükte hafif pahada değerli yöresel ürünler seçildi.