CHP SLOGANI MESTAN ÖZCAN’A KAPTIRDI

CHP SLOGANI MESTAN ÖZCAN’A KAPTIRDI
AK Parti Tekirdağ Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, CHP'nin Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için belirlediği "Martın sonu bahar" sloganının internet alan adını ve bütün uzantılarını satın aldı. Özcan, "Arayıp isterler...

AK Parti Tekirdağ Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, CHP'nin Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için belirlediği "Martın sonu bahar" sloganının internet alan adını ve bütün uzantılarını satın aldı. Özcan, "Arayıp isterler diye bekliyordum ama isteyen olmadı." dedi.

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan, CHP'nin sloganının domainini satın alıp "Martın sonu bahar" ismiyle internet sitesi kurdu. İsim hakkını ve bütün uzantılarını da alan Özcan, açılış sayfasına seçim afişini koydu ve altına, "Martın sonu 'Bizce de' bahar" yazısını yazdı.

"ESPRİLİ OLMASINI İSTEDİM"

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özcan, "Rakiplerimizi de takip etmemiz gerekiyor. Baktım sloganlarının web sitesi yok. Biraz da esprili olmasını istedim. Arayıp isterler diye bekliyordum ama isteyen olmadı" dedi.