‘EKREM BAŞKANIN ARKASINDAYIZ’

‘EKREM BAŞKANIN ARKASINDAYIZ’
Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 4. Seçim ofisini coşkulu bir şekilde açtı. Açılışta konuşan İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, “Millet İttifakı adına burayım. Bundan...

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 4. Seçim ofisini coşkulu bir şekilde açtı. Açılışta konuşan İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, “Millet İttifakı adına burayım. Bundan sonra Tekirdağ’da 31 Mart akşamına kadar Ekrem Başkanın arkasındayız, destekçiyiz” dedi.

COŞKULU AÇILIŞ

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 4. Seçim ofisini Gündoğdu Mahallesi Çiftlikönü Caddesi’nde açtı. Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, CHP süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TEKİRDAĞ İTTİFAKINA MİLLET OLARAK SAHİP ÇIKACAK

Katılımcılara teşekkür eden Eşkinat, “Allah birliğimizi bütünlüğümüzü bozmasın. Allah İYİ Partili kardeşlerimizle elle ele gönül gönüle çalışmaktan mahrum etmesin. Bir takım toz bulutları kalkınca gerçek ortaya çıkıyor. Onun için gören de görmeyen de görüyor. Tekirdağ ittifakına millet olarak sahip çıkacak.” dedi.

31 MART AKŞAMINA KADAR EKREM BAŞKANIN ARKASINDAYIZ

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, “Millet İttifakı adına burayım. Bundan sonra Tekirdağ’da 31 Mart akşamına kadar Ekrem Başkanın arkasındayız, destekçiyiz. Biz Cumhuriyetin temel değerleri için işbirliği içindeyiz. Milli olan ne kadar önerge verdiysek reddettiler. Türküm, doğruyum demekten çekiniyorlar. Biz bu adamlara karşı birlik ve beraberliklerimizi korumak için birlikteyiz. Evet beka sorunu var. Bu adamları başımızdan götürdüğümüz zaman ülkede beka sorunu kalmayacak.

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “Martın sonu bahar. 31 Mart akşamına kilitlendik. 31 Mart akşamı balkon konuşmasını birlikte yapacağız. Birlik ve beraberlik içinde bunu yapacağız. Sizinle bu başarıyı yakalayacağız” dedi.

BU GİDİŞ GİDİŞ DEĞİL

Hükümeti ekonomi politikaları üzerinden eleştiren Parti Sözcüsü Öztrak, “Bu beraberlik 24 haziran seçimleri öncesi başladı. Bu gidiş gidiş değil dedik. Türkiye tek adam rejimine gidiyor. Milleti kuyruğa soktular. Kendilerinden olmayanı terörist ilan ettiler. Milletimiz kendi ittifakına milletin ittifakına gereken desteği verecektir.” Diye konuştu.

Konuşmaların ardından ise seçim ofisinin kurdelesi hep birlikte kesilerek açıldı.