EŞKİNAT O SÖZÜNDE DURDU

EŞKİNAT O SÖZÜNDE DURDU
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, seçim propagandaları esnasında belediye imkanlarını kullanmayacağı sözünü vermişti. Eşkinat, seçim çalışmalarında makam aracını kendi cebinden kiralayarak çalışmalara başladı.MAKAM...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, seçim propagandaları esnasında belediye imkanlarını kullanmayacağı sözünü vermişti. Eşkinat, seçim çalışmalarında makam aracını kendi cebinden kiralayarak çalışmalara başladı.

MAKAM ARACINI KENDİ CEBİNDEN KİRALADI

Seçim araçları ve seçim ofislerini kendi imkanları ile kiralayan Eşkinat, seçim boyunca belediye imkanlarını propagandası esnasında kullanmayacağını açıklamıştı. Eşkinat makam aracını bir kenara bırakarak cebinden kiraladığı araçla seçim çalışmalarını yürütmeye başladı.

BU ŞEHRİ RANTÇILARA TESLİM ETMEYECEĞİM

Seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren Eşkinat, “Ben yetimin hakkını yedirmemem için bu koltuğu teslim aldım. Bir Allah’ın kulu çıkıp Ekrem Eşkinat, delikli bir kuruşa tenezzül etti diyemez. Şaibeli hiçbir adamla hiçbir kişi ile işim olmaz. Bu şehri rantçılara teslim etmeyeceğim. Her türlü oyunu bozduğumuz gibi oynanan tüm oyunları da bozacağız. Hemşerilerim emin olsun ki onların emanetleri emin ellerde. Birilerinin başkanı olmadım 200 bin Süleymanpaşalı’nın başkanı oldum” dedi.