EŞKİNAT’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

EŞKİNAT’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ
Geçtiğimiz dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Ekrem Eşkinat Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilk açıklamayı sosyal medya hesabından gerçekleştirdi.Sosyal Medya Hesabından...

Geçtiğimiz dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Ekrem Eşkinat Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilk açıklamayı sosyal medya hesabından gerçekleştirdi.

Sosyal Medya Hesabından Süleymanpaşalı vatandaşlara seslenen Eski Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Rakibi Cüneyt Yüksel’i tebrik ederek başarılar diledi.

YÜKSEL’İ TEBRİK EDERİM

Seçimi kaybetmesinin ardından gün boyu sessizliğini koruyan Eski Belediye Başkanı Ekrem

Eşkinat Sosyal Medya Hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Sıfırdan bir belediye kurup 5 yıl boyunca halkımız ile birlikte birçok ilki başardık. Şehrimizi geliştirmek adına 5 yıl boyunca hiç durmadan çalıştık. Dün gerçekleştirilen yerel seçim ile halkımız Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’na Cüneyt Yüksel’i seçti. Kendisine yeni görevinde başarılar diler, tüm halkımıza sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir gelecek temenni ederim.” Dedi.