EYÜP KANAR’DAN İYİ HABER VAR

EYÜP KANAR’DAN İYİ HABER VAR
Tekirdağın Süleymanpaşa ilçesinde Yeniköy mevkisinde dengesini kaybetmesi sonucu uçurumdan aşağı düşen ve tedavisi devam eden AK Partili siyasetçi işadamı Eyüp Kanar’ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.  Doktorlar...

Tekirdağın Süleymanpaşa ilçesinde Yeniköy mevkisinde dengesini kaybetmesi sonucu uçurumdan aşağı düşen ve tedavisi devam eden AK Partili siyasetçi işadamı Eyüp Kanar’ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.  Doktorlar tarafından pazartesi gününe kadar uyutulacak olan Kanar’ın beynindeki küçük kanamaların durduğu ciğerindeki sönmenin ise normale döndüğü belirtildi.

DENGESİNİ KAYBEDİP UÇURUMDAN DÜŞTÜ 

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz gün yüksek tansiyonu bulunan Tekirdağlı işadamı AK Partili işadamı Eyüp Kanar saat 16:00 sıralarında Yeniköy mevkisinde dengesini kaybederek uçurumdan düşmüştü. Ailesinin haber alamaması üzerine Kanar’ın oğlu Salih Kanar tarafından İphone akıllı telefon uygulaması ile Kanar’ın yeri tespit edilmişti. Uçuruma ip yardımı ile inen Afad ekipleri Kanar’ı düştüğü yerden 1.5 saatlik çalışma sonunda çıkarmış ve üniversite hastanesine kaldırmıştı.

PAZARTESİYE KADAR UYUTULACAK

Kanar’ın sağlık durumu ile ilgili son bilgiyi AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Akçay, paylaştı. Kanar’ın vücudunda kırık olmadığını söyleyen Akçay, “Doktorları ile görüştüm pazartesi gününe kadar uyutulacak. Beyindeki ve ciğerlerindeki küçük kanamalar son buldu. İlaç tedavisi devam ediyor. Ciğerinin bazı kısımlarında sönme vardı bu da normale döndü. Pazartesi gününe kadar uyutulacak. İlaç tedavisi devam ediyor. Durumu daha iyiye gidiyor. Rabbim ailesine, bizlere ve sevenlerine bağışlar. Ben buradan bizzat hastaneye gelen, arayan soran, dua eden bütün herkese Kanar ailesi adına teşekkür ederim” dedi.