SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR
Tekirdağ'da uçurumdan düşerek yaralanan ve 41 gündür yoğun bakım servisinde tedavisine devam edilen İşadamı Eyüp Kanar'ın sağlık durumunun iyiye gittiği bildirdi.Tekirdağ'da, 6 Aralık günü akşam saatlerinnde Uçmakdere mevkiindeki...

Tekirdağ'da uçurumdan düşerek yaralanan ve 41 gündür yoğun bakım servisinde tedavisine devam edilen İşadamı Eyüp Kanar'ın sağlık durumunun iyiye gittiği bildirdi.

Tekirdağ'da, 6 Aralık günü akşam saatlerinnde Uçmakdere mevkiindeki bir uçurumdan yuvarlanarak ağır biçimde yaralanan ve Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki tedavisine devam edilen Eyüp Kanar'ın, katı gıdalarla beslenmeye başladığı ve fizik tedavi desteği gördüğü açıklandı.

41 gündür yoğun bakımda olan Kanar'ın durumunun günden güne iyiye gittiğini bildiren doktorları, "Yaşanan kazanın ardından hastamızın vücudunda her hangi bir kırık olmamasına karşın, yumuşak doku travmaları ile kalp ve beyninde hasar tespit ettik. Geçen süreç içinde hastamızın sağlık durumunun günden güne iyiye gittiğini söyleyebiliriz. Yoğurt ve çorba gibi besinlerle yavaş yavaş katı gıda tüketme sürecine başlıyoruz; aynı zamanda fizik tedavi uzmanlarımız da hastamıza günlük egzersizler yaptırıyor." diye konuştu.

Kaynak: Gazete Adalet, Deniz Zerman