BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI
Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mücadelesinden dolayı, ‘Manevi kızım’ dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na...

Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mücadelesinden dolayı, ‘Manevi kızım’ dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı. Linç girişimine maruz kalan Damat, "Sen misin cesur yürek" diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı.  Olayı duyan İmamoğlu bugün saat 11:00'de Damat'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak.

İMAMOĞLU’NA DESTEK OLDU

Meme kanseri gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİLDİ

Damat’ın bu paylaşımı bazı AK Partililer tarafından eleştirildi. Damat’ın paylaşınlarını sosyal medyada paylaşan bazı AK Partililer, “Bizden olanı bir kenara attık. Bizden olmayanı başa taç ettik. Onlar da aldı bizi ayak altına paspas etti” şeklinde paylaşımlarda bulundular. Bazı troller ise 'geber' diye mesajlar attı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Damat’a sahip çıktı.

BIÇAKLANDI

Linç girişimine maruz kalan Damat dün akşam saatlerinde "Sen misin o cesur yürek" diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat'a saldıran şahsı polis her yerde arıyor. Polis merkezinde ifade veren Damat'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun menfur saldırının takipçisi olduklarını söyledi.  Olayı duyan İmamoğlu bugün saat 11:00'de Damat'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak.